Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
EINAR JOLIN (1890-1976): Hund vid hus, signerad och daterad Einar Jolin 1970, blandteknik, ca 24x33 cm
533626
2018-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här