Francois Xavier Bricard oljemålning
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
FRANCIOS XAVIER BRICARD (1881-1935): Yngling med cigarett, signerad F Bricard, olja på duk, ca 82x50 cm
Kuntoraportti
533636
Päivämäärä:
2018-04-09