Francois Xavier Bricard oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

FRANCIOS XAVIER BRICARD (1881-1935): Yngling med cigarett, signerad F Bricard, olja på duk, ca 82x50 cm

Kuntoraportti

533636

Päivämäärä:

2018-04-09