Claes Caspersson oljemålning

Claes Caspersson oljemålning
Claes Caspersson oljemålning
Claes Caspersson oljemålning
Claes Caspersson oljemålning
Claes Caspersson oljemålning
Claes Caspersson oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLAES CASPERSSON (född 1953): Öland, signerad Claes Caspersson, olja på duk, 51 x 60 cm

533664

2018-04-11