Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Motiv av duva, signerad de Cock, akvarell, ca 31x40 cm
Revor, fuktskador
533679
2018-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här