Oidentifierad konstnär akvarell

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Motiv av duva, signerad de Cock, akvarell, ca 31x40 cm

Revor, fuktskador

533679

2018-04-09