Soffa klädd i grönt läder

Soffa klädd i grönt läder
Soffa klädd i grönt läder
Soffa klädd i grönt läder
Soffa klädd i grönt läder
Soffa klädd i grönt läder
Soffa klädd i grönt läder
Soffa klädd i grönt läder
Soffa klädd i grönt läder
Soffa klädd i grönt läder
Soffa klädd i grönt läder
Soffa klädd i grönt läder
Soffa klädd i grönt läder

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, tresits, 1900-talets andra hälft, klädd i grönt läder, sitshöjd ca 37 cm, längd ca 213 cm, djup ca 88 cm

Slitage, några mindre ytmärken

533685

2018-04-08