Toilettebord Bodafors

Toilettebord Bodafors
Toilettebord Bodafors
Toilettebord Bodafors
Toilettebord Bodafors
Toilettebord Bodafors
Toilettebord Bodafors
Toilettebord Bodafors
Toilettebord Bodafors

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOILETTEBORD,1960-tal, modell Skandinett, design Sven Engström och Gunnar Myrstrand för Bodafors möbelfabriker, vitlackerad bok, ställbar spegel och två fritt hängade lådor, höjd 123, 110 x 47 cm

Bruksslitage, smärre repor/märken

533687

2018-04-08