Toilettebord Bodafors
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TOILETTEBORD,1960-tal, modell Skandinett, design Sven Engström och Gunnar Myrstrand för Bodafors möbelfabriker, vitlackerad bok, ställbar spegel och två fritt hängade lådor, höjd 123, 110 x 47 cm
Bruksslitage, smärre repor/märken
533687
2018-04-08