Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÅTMODELL, 1900-talets andra hälft, segelbåt, fernissad furu med roder i mahogny, textilsegel, detaljer i gulmetall, längd ca 50 cm, höjd ca 55 cm
Smärre skador till lacken
533688
2018-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här