Per B Sundberg vas Orrefors 2003 Litograal

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

PER B SUNDBERG, vas, Orrefors 2003, Litograal, slipad med dekor i svart av serieteckningsfigurer med pratbubblor, signerad i dekoren PB SUNDBERG LITOGRAAL samt Orrefors 951987 Per B Sundberg Unique 2003 och egenhändig signatur, höjd 16 cm

För konditionsrapport kontakta ulrika.ruding@auktionsverket.se

mindre nagg

533697

2018-05-08