Per B Sundberg vas Orrefors 2003 Litograal
Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
PER B SUNDBERG, vas, Orrefors 2003, Litograal, slipad med dekor i svart av serieteckningsfigurer med pratbubblor, signerad i dekoren PB SUNDBERG LITOGRAAL samt Orrefors 951987 Per B Sundberg Unique 2003 och egenhändig signatur, höjd 16 cm
För konditionsrapport kontakta ulrika.ruding@auktionsverket.se
mindre nagg
533697
2018-05-08