Byrå senbarock Belgien
Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BYRÅ, senbarock, Belgien, furu och andra barrträd, beslag i brons, dörrpar med profilerad dekor, blindlådor, invändigt hyllplan, höjd 86, bredd 122, djup 66 cm
Torrsprickor, äldre insektsangrepp, bortfall, lagningar, slitage
533698
2018-04-09