Byrå senbarock Belgien

Byrå senbarock Belgien
Byrå senbarock Belgien
Byrå senbarock Belgien
Byrå senbarock Belgien
Byrå senbarock Belgien
Byrå senbarock Belgien
Byrå senbarock Belgien
Byrå senbarock Belgien
Byrå senbarock Belgien
Byrå senbarock Belgien
Byrå senbarock Belgien
Byrå senbarock Belgien
Byrå senbarock Belgien
Byrå senbarock Belgien

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BYRÅ, senbarock, Belgien, furu och andra barrträd, beslag i brons, dörrpar med profilerad dekor, blindlådor, invändigt hyllplan, höjd 86, bredd 122, djup 66 cm

Torrsprickor, äldre insektsangrepp, bortfall, lagningar, slitage

533698

2018-04-09