Fåtölj i läder
2018-04-08
533718
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJ, klädd i brunt skinn, vingformade armlän på betsade träben, sitthöjd ca 43 cm
Slitage, särskilt vid armen, ställvis något missfärgat, repor och märken