Tennsoldater Ernst Heinrichsen Nürnberg

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SAMLING TENNSOLDATER, Ernst Heinrichsen, Nürnberg, Fabrique Francaise C.B.G Paris, mfl, tidigt 1900-tal, flertalet olika uppsättningar och figurer, originalaskar och svepaskar.

Blandat slitage och skador

533721

2018-04-09