Tennsoldater Ernst Heinrichsen Nürnberg
Klubbat för:
11 500 SEK
3 000 SEK
SAMLING TENNSOLDATER, Ernst Heinrichsen, Nürnberg, Fabrique Francaise C.B.G Paris, mfl, tidigt 1900-tal, flertalet olika uppsättningar och figurer, originalaskar och svepaskar.
Blandat slitage och skador
533721
2018-04-09