Soffbord 1800-tal

Soffbord 1800-tal
Soffbord 1800-tal
Soffbord 1800-tal
Soffbord 1800-tal
Soffbord 1800-tal
Soffbord 1800-tal
Soffbord 1800-tal
Soffbord 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, träskuren dekor av akantusblad samt pärlbård, fanér i mahogny, centralben med 3-delad fot, höjd ca 73, 123x78 cm

533756

2018-04-09