Grand Tour - Byst

Grand Tour - Byst
Grand Tour - Byst
Grand Tour - Byst
Grand Tour - Byst
Grand Tour - Byst
Grand Tour - Byst
Grand Tour - Byst
Grand Tour - Byst
Grand Tour - Byst
Grand Tour - Byst

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYST föreställande Clytia, (1900-talets första hälft) efter romerskt original i marmor, bär i gjutningen på sockeln beteckningen Venus, bemålad gips höjd ca 53 cm

Lagning på sockeln, mindre partier med avflagad färg

533771

2018-04-12