Bertil Fridhagen matgrupp
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, matgrupp, Bonett, Bodafors, bestående av bord med 2 iläggsskivor samt 4 stolar, teak/teakfaner, stolarna med textilklädda sitsar, brännmärkta, bordshöjd 73, Ø 115 / 235 x 115 cm, stolarnas sitthöjd ca 46 cm
Bruksspår, skivan ställvis solblekt, smärre märken/repor
533785
2018-04-08