Bertil Fridhagen matgrupp

Bertil Fridhagen matgrupp
Bertil Fridhagen matgrupp
Bertil Fridhagen matgrupp
Bertil Fridhagen matgrupp
Bertil Fridhagen matgrupp
Bertil Fridhagen matgrupp
Bertil Fridhagen matgrupp
Bertil Fridhagen matgrupp
Bertil Fridhagen matgrupp
Bertil Fridhagen matgrupp
Bertil Fridhagen matgrupp
Bertil Fridhagen matgrupp

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, matgrupp, Bonett, Bodafors, bestående av bord med 2 iläggsskivor samt 4 stolar, teak/teakfaner, stolarna med textilklädda sitsar, brännmärkta, bordshöjd 73, Ø 115 / 235 x 115 cm, stolarnas sitthöjd ca 46 cm

Bruksspår, skivan ställvis solblekt, smärre märken/repor

533785

2018-04-08