Carl Malmsten matgrupp 5 dlr
2018-04-08
533786
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL MALMSTEN, "Ambassadör", matbord, 4 karmstolar, björk/björkfaner, Åfors möbelfabrik, bordets höjd 74, 130x100 cm, stolarnas sitthöjd ca 46 cm
Bordet saknar, men har plats för, iläggsskivor, stödben med lagning medföljer (löst, finns i kundtjänst)