Carl Malmsten matgrupp 5 dlr

Carl Malmsten matgrupp 5 dlr
Carl Malmsten matgrupp 5 dlr
Carl Malmsten matgrupp 5 dlr
Carl Malmsten matgrupp 5 dlr
Carl Malmsten matgrupp 5 dlr
Carl Malmsten matgrupp 5 dlr

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Ambassadör", matbord, 4 karmstolar, björk/björkfaner, Åfors möbelfabrik, bordets höjd 74, 130x100 cm, stolarnas sitthöjd ca 46 cm

Bordet saknar, men har plats för, iläggsskivor, stödben med lagning medföljer (löst, finns i kundtjänst)

533786

2018-04-08