Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SUSANNAH MACDONALD (född 1954): Swiss skiing, signerad och daterad 96, numrerad 153/325, silkscreen, ca 13x14 cm, rammått 32x32 cm
533811
2018-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här