Ylva spendrup oljemålning

Ylva spendrup oljemålning
Ylva spendrup oljemålning
Ylva spendrup oljemålning
Ylva spendrup oljemålning
Ylva spendrup oljemålning
Ylva spendrup oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

2 500 SEK

YLVA SPENDRUP (född 1947): "Dalahäst", signerad och daterade Ylva 2006, olja på duk, ca 39x50 cm

533817

2018-04-09