Ylva Spendrup

Ylva Spendrup
Ylva Spendrup
Ylva Spendrup
Ylva Spendrup

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

YLVA SPENDRUP (född 1947): "Dalahäst", signerad och daterade Ylva 2002, olja på duk lagd på pannå, ca 26x31 cm

533818

2018-04-09