Lars Norrman
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
LARS NORRMAN (1915-1979): Seglare med modell, signerad Lars Norrman, XXV/L, färglitografi, bildmått ca 63x42 cm, oramad
Kuntoraportti
533820
Päivämäärä:
2018-04-09