Spegl med Konsolbord

Spegl med Konsolbord
Spegl med Konsolbord
Spegl med Konsolbord
Spegl med Konsolbord
Spegl med Konsolbord
Spegl med Konsolbord
Spegl med Konsolbord
Spegl med Konsolbord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL med KONSOLBORD, 2 dlr, 1800-talets andra hälft, spegeln med rot och jakarandafanering, bordet fanerad i mahogny, konsolbordshöjden ca 81, 76x38 cm, spegelhöjden ca 138x81 cm

Spegeln och bordet hör ej ihop, krön samt sidolister saknas, några fanerskador, repor, slitage

533823

2018-04-09