Spegl med Konsolbord
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL med KONSOLBORD, 2 dlr, 1800-talets andra hälft, spegeln med rot och jakarandafanering, bordet fanerad i mahogny, konsolbordshöjden ca 81, 76x38 cm, spegelhöjden ca 138x81 cm
Spegeln och bordet hör ej ihop, krön samt sidolister saknas, några fanerskador, repor, slitage
533823
2018-04-09