Zodiac Super Sea Wolf armbandsur
Klubbat för:
19 000 SEK
15 000 SEK
ZODIAC SUPER SEA WOLF, armbandsur, 1970-tal, valjoux 72, refnr 872-843, serienr 2288705, Zodiac caliber 87, signerad urtavla och boett, diam ca 43.5 mm
Bruksslitage, fungerar vid inlämning, SAV garanterar ej funktionen
533826
2018-04-10