Zodiac Super Sea Wolf armbandsur

Klubbat för:

19 000 SEK

15 000 SEK

ZODIAC SUPER SEA WOLF, armbandsur, 1970-tal, valjoux 72, refnr 872-843, serienr 2288705, Zodiac caliber 87, signerad urtavla och boett, diam ca 43.5 mm

Bruksslitage, fungerar vid inlämning, SAV garanterar ej funktionen

533826

2018-04-10