Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JAIME HAYON, sideboard / hylla, 2 dlr, samtida, vitlackerat trä, överdel med hyllplan, överdelen kan lyftas av, höjd ca 91/ 198, 300x60 cm
Slitage, ytskador
533841
2018-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här