Clubfåtöljer 1900-tal

Clubfåtöljer 1900-tal
Clubfåtöljer 1900-tal
Clubfåtöljer 1900-tal
Clubfåtöljer 1900-tal
Clubfåtöljer 1900-tal
Clubfåtöljer 1900-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLUBFÅTÖLJER, 1 par, 1900-tal, Chesterfield, brun skinnklädsel, djuphäftad rygg, lös sittplymå, svarvade klotfötter

Plymåerna med kraftigt slitage, en rygg med lös knapp

533842

2018-04-09