Lehmann Tap Tap 560

Lehmann Tap Tap 560
Lehmann Tap Tap 560
Lehmann Tap Tap 560
Lehmann Tap Tap 560
Lehmann Tap Tap 560
Lehmann Tap Tap 560
Lehmann Tap Tap 560
Lehmann Tap Tap 560
Lehmann Tap Tap 560
Lehmann Tap Tap 560
Lehmann Tap Tap 560
Lehmann Tap Tap 560
Lehmann Tap Tap 560
Lehmann Tap Tap 560

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LEHMANN "TAP TAP" 560, 1920-30-tal, trädgårdsmästare med skottkärra, lackerad och litograferad plåt i blått, gult, rött och svart, spiralfjäderverk, orginal spade medföljer, längd 16 cm

Smärre lackskador

533847

2018-10-14