Lehmann Tap Tap 560
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LEHMANN "TAP TAP" 560, 1920-30-tal, trädgårdsmästare med skottkärra, lackerad och litograferad plåt i blått, gult, rött och svart, spiralfjäderverk, orginal spade medföljer, längd 16 cm
Smärre lackskador
533847
2018-10-14