Bruno Liljefors

Bruno Liljefors
Bruno Liljefors
Bruno Liljefors
Bruno Liljefors
Bruno Liljefors
Bruno Liljefors
Bruno Liljefors
Bruno Liljefors
Bruno Liljefors
Bruno Liljefors
Bruno Liljefors
Bruno Liljefors

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO LILJEFORS, brev ställda till Bruno Liljefors, rörande utställningar och verk, samt räkningar av inköp av konstnärsmaterial, bla Wilh.Becker, CE Fritzes Hofbokhandel, Carnegie Institute Pittsburgh, Lantbruks-,Slöjd-&Industriutställning, Göteborgs museum, utställningsskrifter, osignerad skiss mm

Skador, fläckar

533853

2018-04-09