Lehmann Ajax 659

Lehmann Ajax 659
Lehmann Ajax 659
Lehmann Ajax 659
Lehmann Ajax 659
Lehmann Ajax 659
Lehmann Ajax 659
Lehmann Ajax 659
Lehmann Ajax 659
Lehmann Ajax 659
Lehmann Ajax 659
Lehmann Ajax 659
Lehmann Ajax 659
Lehmann Ajax 659
Lehmann Ajax 659

Såld för:

12 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LEHMANN AJAX 659, 1910-30-tal, akrobat i litograferad plåt, tygklädd i gula byxor och mönstrad tunika, urverksdriven, total längd 24 cm

Skadad fabriksförpackning medföljer, lackskador, kläder med skador

533864

2018-10-14