Lehmann Ajax 659
Klubbat för:
12 500 SEK
8 000 SEK
LEHMANN AJAX 659, 1910-30-tal, akrobat i litograferad plåt, tygklädd i gula byxor och mönstrad tunika, urverksdriven, total längd 24 cm
Skadad fabriksförpackning medföljer, lackskador, kläder med skador
533864
2018-10-14