Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRUNO LILJEFORS, brev, kuvert, 2 osignerade skisser (möjligen Liljefors), frimärksalbum mm, brev ställda till Bruno Liljefors, i 2 skokartonger
Skador, veck, i 2 skokartonger
533865
2018-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här