Lehmann Ito 679
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LEHMANN ITO 679 PERSONBIL, 1920-30-tal, med uniformerad förare, litograferad och lackerad plåt i rött och svart, spiralfjäderverk, längd 17,58 cm
Flagga på motorhuven saknas, lackskador
533866
2018-10-14