Lehmann Ito 679

Lehmann Ito 679
Lehmann Ito 679
Lehmann Ito 679
Lehmann Ito 679
Lehmann Ito 679
Lehmann Ito 679
Lehmann Ito 679
Lehmann Ito 679
Lehmann Ito 679
Lehmann Ito 679
Lehmann Ito 679
Lehmann Ito 679

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LEHMANN ITO 679 PERSONBIL, 1920-30-tal, med uniformerad förare, litograferad och lackerad plåt i rött och svart, spiralfjäderverk, längd 17,58 cm

Flagga på motorhuven saknas, lackskador

533866

2018-10-14