Lehmann Na Nu 752

Lehmann Na Nu 752
Lehmann Na Nu 752
Lehmann Na Nu 752
Lehmann Na Nu 752
Lehmann Na Nu 752
Lehmann Na Nu 752
Lehmann Na Nu 752
Lehmann Na Nu 752
Lehmann Na Nu 752
Lehmann Na Nu 752
Lehmann Na Nu 752
Lehmann Na Nu 752
Lehmann Na Nu 752
Lehmann Na Nu 752

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

LEHMANN "NA-NU" 752, 1940-tal, lackerad och litograferad plåt i flertalet färger, vid gång drar åsnan motvilligt kusken som sitter i en trehjulig vagn, spiralfjäderverk, längd ca 18 cm

Smärre/obetydliga lackskador

533878

2018-10-14