Otto Müller Megaphos taklampa
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OTTO MÜLLER, taklampa "Sistrah" Megaphos, 1930-tal, vitt opakt glas samt klart glas, förnicklade beslag, innerring i vitt opakt glas samt innerskål i frostat glas, Diam: ca 30 cm
Slitage, troligen ej original kupfäste
533882
2018-04-12