Lehmann Oh My 685

Lehmann Oh My 685
Lehmann Oh My 685
Lehmann Oh My 685
Lehmann Oh My 685
Lehmann Oh My 685
Lehmann Oh My 685
Lehmann Oh My 685
Lehmann Oh My 685
Lehmann Oh My 685
Lehmann Oh My 685

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LEHMANN OH-MY 685, 1910-30-tal, steppande man i litograferad plåt, klädd i blå kavaj, rödrutiga byxor och gul hatt, urverksdriven, höjd 25 cm

Flagga saknas, lack/smärre lackskador

533893

2018-10-14