Selbåge 1800-tal

Selbåge 1800-tal
Selbåge 1800-tal
Selbåge 1800-tal
Selbåge 1800-tal
Selbåge 1800-tal
Selbåge 1800-tal
Selbåge 1800-tal
Selbåge 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SELBÅGE, drakhuvuden, originalmålning, 1800-talets första hälft, L ca 53 cm

Äldre lagning med järnplåt

533907

2018-04-12