Senapskar silver

Senapskar  silver
Senapskar  silver
Senapskar  silver
Senapskar  silver
Senapskar  silver
Senapskar  silver
Senapskar  silver
Senapskar  silver
Senapskar  silver
Senapskar  silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SENAPSKAR, silver, 1800-tal, rik delvis genombruten dekor, insats i blå glasmassa, bär otydliga stämplar, höjd 12 cm, två skedar

Skedarna ej stämplade

533929

2018-04-11