Åke Johansson

Åke Johansson
Åke Johansson
Åke Johansson
Åke Johansson
Åke Johansson
Åke Johansson
Åke Johansson
Åke Johansson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅKE JOHANSSON (född 1948): "Från de skeppsbrutnas kontinent"- bokkassett, bibliofil/verkförteckning, 1 signerat akvarellerat kopparstick "Gräns V", 8/25, bladmått 39,5x29 cm, 2002, Förlag Sandler Mergel Förlag, Rydbrants Bokbinderi, Atelier Ingvar Landberg,

PROVENIENS: Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)

Kassett med slitage

533945

2018-04-09