Thomas Creswick tillskriven oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

4 000 SEK

THOMAS CRESWICK (1811-1869), tillskriven, landskap med fors, otydligt signerad, ca 94x76 cm

Smärre slitage, ytsmuts, retuscher

533951

2018-04-09