Klubbat för:
2 400 SEK
4 000 SEK
THOMAS CRESWICK (1811-1869), tillskriven, landskap med fors, otydligt signerad, ca 94x76 cm
Smärre slitage, ytsmuts, retuscher
533951
2018-04-09