Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROSENGRENS, kontorsstolar, 1 par, sits och rygg i björk, lackerad metall, justerbara
Proveniens: Arkitekturskolan, Stockholm
Slitage, repor
533953
2018-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här