Rosengrens stolar

Rosengrens stolar
Rosengrens stolar
Rosengrens stolar
Rosengrens stolar
Rosengrens stolar
Rosengrens stolar

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROSENGRENS, kontorsstolar, 1 par, sits och rygg i björk, lackerad metall, justerbara

Proveniens: Arkitekturskolan, Stockholm

Slitage, repor

533953

2018-04-11