Kontorsstolar industri

Kontorsstolar industri
Kontorsstolar industri
Kontorsstolar industri
Kontorsstolar industri
Kontorsstolar industri
Kontorsstolar industri
Kontorsstolar industri
Kontorsstolar industri
Kontorsstolar industri
Kontorsstolar industri
Kontorsstolar industri
Kontorsstolar industri

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

KONTORSSTOLAR, 1 par, sits och rygg i björk, lackerad metall, justerbara, Verkstads AB Lindqvist

Proveniens: Arkitekturskolan, Stockholm

Kuntoraportti

Slitage, repor

533955

Päivämäärä:

2018-04-11