Kontorsstolar industri
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
KONTORSSTOLAR, 1 par, sits och rygg i björk, lackerad metall, justerbara, Verkstads AB Lindqvist
Proveniens: Arkitekturskolan, Stockholm
Kuntoraportti
Slitage, repor
533955
Päivämäärä:
2018-04-11