Skrivbordsstol ek

Skrivbordsstol ek
Skrivbordsstol ek
Skrivbordsstol ek
Skrivbordsstol ek
Skrivbordsstol ek
Skrivbordsstol ek
Skrivbordsstol ek
Skrivbordsstol ek
Skrivbordsstol ek
Skrivbordsstol ek

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORDSSTOL, ek, snurrbar, justerbar, sitthöjd ca 46, bredd 57, tidigt 1900-tal

Slitage, märken

533956

2018-04-11