Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORDSSTOL, ek, snurrbar, justerbar, sitthöjd ca 46, bredd 57, tidigt 1900-tal
Slitage, märken
533956
2018-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här