REMMARE
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
REMMARE, 35 st., glas, 1800-talets slut/1900-talets början, olikafärgade, mestadels cuppan med etsad dekor av vinrankor, höjd ca 17.5-19.5 cm
Några med nagg och tillverkningsdefekter, några med ytsmuts
533960
2018-04-09