REMMARE

REMMARE
REMMARE
REMMARE
REMMARE
REMMARE
REMMARE
REMMARE
REMMARE

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REMMARE, 35 st., glas, 1800-talets slut/1900-talets början, olikafärgade, mestadels cuppan med etsad dekor av vinrankor, höjd ca 17.5-19.5 cm

Några med nagg och tillverkningsdefekter, några med ytsmuts

533960

2018-04-09