Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KORINTISK ALABASTRON, (ca 600 f Kr), lergods med spår av figural dekor, höjd ca 11,5 cm
Proveniens: Från Roman Kaczmars samlingar
Jordfynd, omfattande slitage
533966
2018-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här