Nils Skum nålgömma

Nils Skum nålgömma
Nils Skum nålgömma
Nils Skum nålgömma
Nils Skum nålgömma
Nils Skum nålgömma
Nils Skum nålgömma
Nils Skum nålgömma
Nils Skum nålgömma

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS NILSSON SKUM (1872-1951): nålgömma och pryl, renhorn, signerad N. Skum, daterad 1939, längd ca 32 cm

533983

2018-04-15