Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NILS NILSSON SKUM (1872-1951): nålgömma och pryl, renhorn, signerad N. Skum, daterad 1939, längd ca 32 cm
533983
2018-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här