Tipp & Co coupe

Tipp & Co coupe
Tipp & Co coupe
Tipp & Co coupe
Tipp & Co coupe
Tipp & Co coupe
Tipp & Co coupe
Tipp & Co coupe
Tipp & Co coupe
Tipp & Co coupe
Tipp & Co coupe
Tipp & Co coupe
Tipp & Co coupe
Tipp & Co coupe
Tipp & Co coupe

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TIPP & CO COUPÉ, 1930-tal, litograferad plåt i rött och grått, hjul helt i plåt, uniformerad chaufför, spiralfjäderverk, märkt framtaill "PU 9491", längd ca 27 cm

Saknar bakkoffert, lackskador

533985

2018-10-14