Tipp & Co coupe
Vollendet
2018-10-14
533985
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
TIPP & CO COUPÉ, 1930-tal, litograferad plåt i rött och grått, hjul helt i plåt, uniformerad chaufför, spiralfjäderverk, märkt framtaill "PU 9491", längd ca 27 cm
Saknar bakkoffert, lackskador