Limousine Tipp & Co

Limousine Tipp & Co
Limousine Tipp & Co
Limousine Tipp & Co
Limousine Tipp & Co
Limousine Tipp & Co
Limousine Tipp & Co
Limousine Tipp & Co
Limousine Tipp & Co
Limousine Tipp & Co
Limousine Tipp & Co
Limousine Tipp & Co
Limousine Tipp & Co
Limousine Tipp & Co
Limousine Tipp & Co

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TIPP & CO LIMOUSINE, 1930-tal, med uniformerad förare, litograferad och lackerad plåt, hjul helt i plåt, reservhjul bak, batteridriven strålkastare fram, urverksdriven, längd ca 24 cm

Defekt urverk, lackskador, smärre plåtskador

533986

2018-10-14