Limousine Tipp & Co
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TIPP & CO LIMOUSINE, 1930-tal, med uniformerad förare, litograferad och lackerad plåt, hjul helt i plåt, reservhjul bak, batteridriven strålkastare fram, urverksdriven, längd ca 24 cm
Defekt urverk, lackskador, smärre plåtskador
533986
2018-10-14